Fasady
 
 
 
Szerokość wizualna słupów i rygli 55mm lub 50mm. System ten posiada pionowe słupy i poziome rygle połączone ze za pomocą trzpieni wykonanych ze stali nierdzewnej lub wspornikami. 3 sztuki łączników 6 mm ze stali nierdzewnej na jeden węzeł zapewniają bardzo wysoką nośność połączenia słup rygiel, zarówno w płaszczyźnie oddziaływania parcia wiatru jak i w płaszczyźnie obciążenia szybą.

Rygle i słupy lekkiej ściany osłonowej izolowane są poprzez izolator termiczny nabijany na słupach i ryglach, który jest zrobiony z twardego plastiku, który zapewnia szczelność oraz izolację termiczną. Kilka sposobów łącznia słupów i rygli pozwala na projektowanie konstrukcji o różnych kształtach całej bryły i poszczególnych pól fasady. Istotna zaletą wszystkich systemów ścian kurtynowych jest szybkość montażu oraz możliwość wykonywania konstrukcji o dużych powierzchniach. Cała konstrukcja może być wykończona z zewnątrz za pomocą kilku listew maskujących o różnych kształtach. Mnogość tych listw pozwala na dowolne aranżowanie wyglądu zewnętrznego.

WYKOŃCZENIE:
Elektrostatyczne malowanie proszkowe: zgodnie z wytycznymi A.P.A. – Qualicoat we wszystkich kolorach palety RAL. Istnieje możliwość polakierowania profili na strukturę imitującą drewno lub kamień.
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
Borki, ul. Opolska 7
tel.: +48 77 4691168, fax: +48 77 4271896
e-mail: info@big.opole.pl