Drzwi
 
 
 
Foto
Standardowo drzwi zewnętrzne wykonujemy w oparciu o 65 mm system IMPERIAL, który charakteryzuje się wysoką wytrzymałością oraz funkcjonalnością.
Drzwi zewnętrzne wykonywane są jako drzwi w pełni przeszklone, z panelami ze wzmocnionym rdzeniem oraz panelami ozdobnymi. W kwestii paneli ozdobnych współpracujemy z wiodącymi producentami, co umożliwia na sprostanie wszelkich wizji estetycznych. Wśród drzwi wyposażanych w dekorowane panele istnieje możliwość wykonania ich w taki sposób, że rama skrzydła drzwiowego była nie widoczna.

Zgodnie z panującymi trendami w aluminiowej ślusarce budowlanej, drzwi wewnętrzne, tam gdzie nie jest wymagane stosowanie przekładki termicznej, wykonujemy w oparciu o system ECONOLINE. Drzwi są wykonywane na dowolny wymiar i w zależności od potrzeb, wyposażane są w odpowiednie akcesoria, okucia oraz wypełnienia.
Wszystkie drzwi wykonywane są jako drzwi w pełni przeszklone, z panelami ze wzmocnionym rdzeniem oraz panelami ozdobnymi. W kwestii paneli ozdobnych współpracujemy z wiodącymi producentami, co umożliwia na sprostanie wszelkich wizji estetycznych. Wśród drzwi wyposażanych w dekorowane panele istnieje możliwość wykonania ich w taki sposób, że rama skrzydła drzwiowego była nie widoczna.
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
Borki, ul. Opolska 7
tel.: +48 77 4691168, fax: +48 77 4271896
e-mail: info@big.opole.pl